Program Upgrade YourSelf trwa 24 miesiące i przeznaczony jest dla najzdolniejszych, najbardziej aktywnych studentów ostatniego roku oraz absolwentów o aspiracjach menedżerskich.

Program ten umożliwia szybki rozwój, dzięki któremu masz szanse zdobyć stanowisko kierownicze.

W trakcie programu dowiesz się, jak funkcjonuje nasza firma. Poznasz wszystkie jej obszary, poczynając od Strategii i Rozwoju Biznesu, poprzez Sprzedaż i Marketing, Network i IT, Obsługę Klienta, Fuzję i Akwizycję na Finansach i HR kończąc.
W każdym z nich spędzisz od 3 do 6 miesięcy w zależności od przydzielonego projektu oraz własnych możliwości i zainteresowań. Swoje zadania będziesz realizować pod okiem doświadczonych profesjonalistów Netii.

Na zakończenie pracy w danym obszarze Twoje wyniki zostaną ocenione przez bezpośredniego przełożonego, indywidualnego coacha oraz osoby z Tobą współpracujące.

 1. ocena merytoryczna - na ile zrealizowałeś postawione przed Tobą cele
 2. ocena rozwojowa - dotycząca takich kompetencji, jak na przykład:
 • komunikacja,
 • zbieranie i analiza informacji,
 • rozwiązywanie problemów i podejmowanie decyzji.

Dzięki programowi Upgrade YourSelf masz możliwość poznania sposobu funkcjonowania firmy, zyskania szerokiego spojrzenia na biznes telekomunikacyjny oraz poznania wielu ciekawych osób.

Co oferujemy?

 • Stanowisko menedżerskie po zakończeniu programu
 • Ścieżkę rozwoju zgodną z Twoimi predyspozycjami i zainteresowaniami
 • Mentoring ze strony Członka Zarządu
 • Coaching prowadzony przez kadrę menedżerską - przez cały czas trwania programu masz przydzielonego indywidualnego coacha, który dba o Twój rozwój, stawia przed Tobą cele, pomaga Ci w określeniu Twoich mocnych
  i słabych stron oraz w wyznaczeniu Twojej ścieżki kariery
 • Program szkoleń umożliwiający zdobycie niezbędnej wiedzy merytorycznej oraz rozwój umiejętności
 • Ciekawe i pełne wyzwań projekty realizowane pod okiem wysokiej klasy specjalistów
 • Umowę na czas nieokreślony oraz atrakcyjne wynagrodzenie

Kogo szukamy?

Najlepszych absolwentów na rynku, którzy posiadają:
 • najwyższe oceny ze studiów
 • pierwsze doświadczenia zawodowe (praktyka, staż, stypendia)
 • przykłady inicjatyw/osiągnięć pozauczelnianych
 • potencjał przywódczy
 • uzdolnienia analityczne
 • umiejętności interpersonalne
 • otwartość i zdolność do szybkiej adaptacji
 • motywacja do ciągłego doskonalenia się i rozwoju
Zarejestruj się na naszej stronie internetowej i wypełnij ankietę, dołącz do niej CV, list motywacyjny oraz wypowiedz się w poniższych kwestiach:
 1. Dlaczego to właśnie Ty powinieneś wziąć udział w naszym programie?
 2. Co chciałbyś osiągnąć dzięki naszemu programowi?
 3. Jak my skorzystamy decydując się właśnie na Ciebie?
Odpowiedz na te pytania w dowolnej formie i załącz swoją wypowiedź do niniejszego formularza.

Po pozytywnej ocenie nadesłanych dokumentów zaprosimy Cię do udziału
w testach analitycznych oraz predyspozycji menedżerskich. Następnym etapem będzie sesja Assessment Centre. Zyskasz cenne doświadczenia, które z pewnością przydadzą Ci się w kolejnych etapach rozwoju Twojej kariery. Dodatkowo będziesz miał okazję zdobyć wiedzę o samym sobie, poznać swoje mocne strony i obszary, w których rozwój powinieneś zainwestować

Jeśli podsumowanie dotychczasowych etapów wypadnie dla Ciebie pozytywnie, zostaniesz zaproszony na rozmowę rekrutacyjną z przedstawicielem zespołu HR oraz jednym z naszych menedżerów.

Opowiemy Ci o specyfice pracy w Netii, a Ty będziesz mógł nam zadać ważne dla Ciebie pytania. Po rozmowach kwalifikacyjnych zapadnie ostateczna decyzja. Podejmiemy ją na podstawie oceny wszystkich etapów rekrutacji. Niezależnie od efektu tego procesu otrzymasz od nas informację zwrotną.

Zgłoszenia do programu można składać do końca sierpnia 2013 r.
Baner Opinie Stazystow

Program Menedżerski Upgrade Yourself to unikalna okazja, aby z perspektywy pracy w wielu różnych działach poznać specyfikę funkcjonowania małej korporacji, jaką jest Netia. Zyskane podczas kolejnych rotacji szerokie spojrzenie na biznes oraz możliwość lepszego poznania własnych kompetencji, z pewnością pozwoli wszystkim stojącym na starcie swojego życia zawodowego na podjęcie bardziej świadomych decyzji dotyczących przyszłej kariery i kierunków rozwoju.

Stazysta 1

Rotacyjny system zatrudnienia niesie za sobą także inne walory. Ze względu na to, że głównym celem Programu jest wykształcenie przyszłej kadry menedżerskiej, niezwykle cenna jest możliwość przyjrzenia się z bliska pracy menedżerów najwyższego szczebla, czyli naszych bezpośrednich przełożonych. Obserwacja różnych modeli zarządzania i dobrych praktyk z pewnością pozwoli na lepsze przygotowanie się do roli zarządzającego zespołem. Dodatkowo program mentoringu i indywidualnego coachingu prowadzonego przez wykwalifikowaną kadrę daje niepowtarzalną szansę na naukę od najlepszych.

Marta Dzietczyk

Zaraz na początku programu zostałem wciągnięty do zespołu projektu "Netia do potęgi drugiej" prowadzącego proces restrukturyzacji firmy. Właściwie od pierwszego dnia miałem okazję poznać i pracować z top managerami Netii, poznać przekrojowo całą firmę i nawiązać kontakty, które do dziś owocują :) Polecam program wszystkim, którzy po studiach wciąż nie są pewni kierunku, w którym powinna rozwijać się ich kariera.

Stazysta 2

Piotr Skoracki

Rozpoczynając program Upgrade Yourself nie spodziewałem się z jakimi wyzwaniami przyjdzie mi się zmierzyć. Już od pierwszych kroków byłem odpowiedzialny za stworzenie newslettera do działu biznes. Skoordynowanie pracy ludzi z różnych działów, gdy każdy ma swoje priorytety było dla mnie nie lada wyzwaniem. I teraz, po niecałym roku programu mogę z całą pewnością rzec, iż Upgrade Yourself jest jak filmy Hitchcocka- zaczyna się od trzęsienia ziemi, a następnie napięcie tylko rośnie. Kolejne projekty oraz kolejne działy za każdym razem w pierwszej chwili mnie przerażały ze względu na swoją złożoność - od usprawniania billingu dla klientów biznesowych, przez audyty różnych kanałów

Stazysta 3

sprzedażowych B2C, po tworzenie metodologii pracy koordynatorów ds. sprzedaży B2C - na nudę na pewno nie można narzekać, lecz zawsze z pomocą służą mi mój mentor oraz coach- osoby na stanowiskach zarządczych w Netii z których wiedzy i doświadczenia mam możliwość czerpać garściami. Na dzień dzisiejszy z całą pewnością mogę stwierdzić, iż udział w Upgrade Yorself 2.0 był najlepszą decyzją w moim życiu zawodowym!

Mateusz Laszkowski

Nazywam się Marek Nowak, skończyłem dwa kierunku na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Nim trafiłem do Netii doświadczyłem pracy zarówno w małej firmie jak i dużej korporacji. I muszę przyznać, że Netia nie jest typową korporacją. Łączy najlepsze cechy małego i dużego przedsiębiorstwa. Atmosfera pracy jest przyjazna, wręcz rodzinna, taka jaką się spotka w małych firmach, a szanse rozwoju są duże, zwłaszcza będąc uczestnikiem programu takiego jak Upgrade Yourself.

Stazysta 4

Marek Nowak

Aby zgłosić chęć wzięcia udziału w programie Upgrade Yourself, zarejestruj się na naszej stronie internetowej i wypełnij ankietę.

Aplikuj

Top Employers 2014

Top Employers 2012

Top Employers 2010

Top Employers 2010

Jesteśmy dumni z uzyskania certyfikatu, gdyż potwierdza on, iż Netia jest cenionym pracodawcą.