Dla kogo?

Program praktyk kierujemy do studentów II-V roku. Szukamy osób, które nie chcą czekać do zakończenia nauki, żeby zdobyć swoje pierwsze cenne doświadczenia zawodowe. Takich, które chcą pokazać przyszłemu pracodawcy, że są przedsiębiorczy i mają inicjatywę.

Kiedy?

Praktyki w Netii od 2009 roku odbywają się cyklicznie w okresie letnim. Rozpoczynają się w lipcu i trwają do końca września. Praktykanci sami mogą wybrać na jak długo chcą się z nami związać – na miesiąc dwa czy może trzy miesiące.

Dlaczego w Netii?

Bo ważne jest, gdzie postawisz swoje pierwsze zawodowe kroki. Gwarantujemy Ci, że u nas nie zmarnujesz tego czasu. Będziesz mieć okazję do zdobycia pierwszych doświadczeń pod okiem doświadczonych pracowników. To również świetna możliwość skonfrontowania swoich wyobrażeń z rzeczywistością. Może odkryjesz
z nami swoje nowe pasje i talenty?

Praktyki w Netii są bezpłatne, za to doświadczenie, które u nas zdobędziesz – bezcenne. Jeżeli dobrze zaprezentujesz się podczas praktyk, będziemy o Tobie pamiętać podczas kolejnych rekrutacji.

Wypełnij formularz aplikacyjny na naszej stronie.

Na Twoje zgłoszenie czekamy do końca maja.

Jeżeli znajdziemy miejsce w interesującym Cię dziale, zaprosimy Cię na rozmowę kwalifikacyjną, podczas której lepiej Cię poznamy, a Ty będziesz mieć okazję dowiedzieć się więcej o tym, co miałbyś u nas robić.

Złóż aplikację na Praktykę

Zarejestruj i wypełnij ankietę aby ubiegać się o staż w Netii

Aplikuj

Top Employers 2014

Top Employers 2012

Top Employers 2010

Top Employers 2010

Jesteśmy dumni z uzyskania certyfikatu, gdyż potwierdza on, iż Netia jest cenionym pracodawcą.