Atrakcyjne środowisko pracy

Każdy pracownik, który rozpoczyna pracę w naszej firmie przechodzi szkolenie wprowadzające, na którym staramy przybliżyć, jaką jesteśmy firmą. Tworzą ją ludzie, więc od samego początku zależy nam na tym, aby nowa osoba poznała ich jak najwięcej.

Ważne jest dla nas, aby każdy z pracowników miał dostęp do informacji. Takie zadanie spełnia między innymi „Netianet”, czyli netiowy intranet. Jest źródłem wiedzy o obowiązujących procedurach, zasadach i strukturach. Można tam znaleźć informacje o bieżących rekrutacjach i aktualnościach  z życia firmy, podyskutować na forum.


Dla nowych pracowników przygotowaliśmy specjalne materiały, aby ułatwić im aklimatyzację i poznanie firmy. Wydajemy również dwa publikatory wewnętrzne:
„Netia Express" oraz magazyn „Świat Netii".

Aby wiedzieć, jak firmę oceniają nasi pracownicy organizujemy badania klimatu organizacji oraz przeprowadzamy anonimowe ankiety.

W pracy potrafimy się także bawić. Dają ku temu okazję różne konkursy i gry szkoleniowe dla pracowników, w których wykazując się kreatywnością i zaangażowaniem mogą liczyć na atrakcyjne nagrody.

Dbamy o stały przepływ informacji. Oprócz komunikatów mailowych o najważniejszych sprawach i wydarzeniach, spotkań w zespołach, organizowane są też spotkania pracowników z zarządem.

Każdy z nas może się też podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat atmosfery pracy w firmie dzwoniąc do Rzecznika Praw Pracowniczych.

Rok 2009 zakończylliśmy Karnawałowym Balem, który był okazją do świętowania naszego sukcesu. Uroczystość była też okazją do podziękowania pracownikom za zaangażowanie i współtworzenie naszej firmy.