Rozkręć swoją karierę

Kogo szukamy?

  • Szukamy osób, które planują swoją karierę w sprzedaży.
  • Jeżeli nie masz doświadczenia w sprzedaży – nie przejmuj się, nauczymy Ciebie wszystkiego od podstaw!
  • Jeżeli masz doświadczenie w sprzedaży – docenimy to!

Sprawdź oferty

Konsultant ds
Kontaktów z Klientem

zobacz oferty pracy sprawdź szczegóły

Twoje kluczowe zadania jako Konsultanta ds Kontaktów z Klientem:

  • Telefoniczny kontakt z Klientami w celu sprzedaży/dosprzedaży renomowanych usług Netii
  • Realizacja celów sprzedażowych zgodnie z założoną polityką firmy
  • Budowanie długotrwałych relacji z Klientami
  • Dbałość o dobry wizerunek firmy
  • Udział w licznych szkoleniach, warsztatach umożliwiających rozwój

Jak będziemy się rozliczać?

W skład wynagrodzenia wchodzi:

  • Stawka godzinowa oraz atrakcyjny system prowizyjny, ściśle powiązane z osiąganymi wynikami. Największym atutem jest brak górnej granicy płacowej!
  • Codzienne, tygodniowe i miesięczne konkursy motywacyjne mające na celu realizację wyznaczonych celów

Proces wdrożenia:

Przed rozpoczęciem współpracy z nami otrzymasz bezpłatny pakiet szkoleń przygotowujący do skutecznego wykonywania zadań.

  • Produktowe: kompleksowa wiedza na temat usług, technologii, oferty
  • Miękkie: techniki sprzedażowe, umiejętność negocjacji i skutecznej sprzedaży
  • Z zakresu obsługi niezbędnych aplikacji i systemów
  • Dodatkowo dzienne wsparcie Koordynatora/Trenera mające na celu
    ciągłe podnoszenie umiejętności sprzedażowych (coaching, retrening, monitoring, etc.)

Podstawowy zakres szkoleń wstępnych trwa do trzech dni a proces kompleksowego wdrożenia nawet do miesiąca.

Zakres dodatkowych szkoleń jest precyzyjnie dobierany względem potrzeb naszych współpracowników. Wszystko po to aby nasi współpracownicy byli na najwyższym poziomie.

Narzędzia:

Jako Konsultant ds Kontaktów z Klientem otrzymasz od nas wszystkie niezbędne
narzędzia, które ułatwią Ci realizację wyznaczonych zadań, tj.:

  • Telefon,
  • Komputer,
  • Skuteczną bazę klientów,
  • Niezbędne materiały biurowe,
  • Miejsce pracy w biurach Netii
Netia snowboard

Zapewniamy również:

  • Elastyczne godziny pracy dopasowane do Twojej dyspozycyjności
  • Miłą atmosferę pracy

zwiń

Dlaczego warto z nami pracować?

W Netii wiemy, że naszym największym kapitałem są nasi ludzie. Dużą wagę przywiązujemy do kwalifikacji, umiejętności i zaangażowania. Sukces naszej firmy zależy od osób w niej pracujących, dlatego nieustannie podnosimy jakość i profesjonalizm naszych ludzi otwierając drogę do rozwoju.

Poprzez naszą Akademię Sprzedaży nauczymy Cię jak być skutecznym, a liczne programy premiowe i motywacyjne sprawią, że zawsze będziesz miał chęć do działania.

Nasz zespół łączą nie tylko wspólne cele, nasz zespół to dla nas największa wartość. Doświadczenie, entuzjazm i zaangażowanie w to, co robimy pomagają nam z sukcesem realizować wyznaczone zadania. A ponieważ lubimy to co robimy praca każdego dnia przynosi nam wiele satysfakcji...

Sprzedaż może być początkiem Twojej ścieżki kariery. Większość naszych menedżerów rozpoczęło swoją karierę jako Przedstawiciel Handlowy. Zainwestuj w siebie!